Stěhujeme se!

Takže … k některým z vás se tento drb už dostal … a pokud k vám ještě ne, tak ho pro vás máme právě teď. Budeme se stěhovat.

Takže otázka nejdůležitější. Kam? Pekařská 84

Je to na dolním konci Pekařské, asi tak 10 minut chůze od naší „staré“ adresy na Hybešce. Dostanete se k nám šalinou č. 5 nebo 6 na zastávku „Nemocnice u sv. Anny“, ta vás vyklopí skoro u nás, případně to můžete vzít pěšobusem Mendlova náměstí, kde staví snad všechna možná brněnská MHD … a nebo pěšobusem z centra, to je taky načisto kousek.

Kdy? Plán je následující – na „Hybešce“ bude otevřeno do 25.5. Od 26.5. začínáme stěhovat a 1.6. nebo 4.6. bychom už rádi otevřeli na novém. Samozřejmě víme jak to s plány bývá, takže doporučujeme sledovat náš web a nebo ještě lépe naši stránku na FB, kde najdete vždy to nejčerstvější info o tom, co se u nás děje 😉 (a možná i nějaké zákulisní kompromitující fotky a nebo pozvánku na slavnostní otvíračku, však nás znáte :D)

A … co kurzy?
Takže … kurzy plánované na 30. a 31.5. se budou konat podle plánu. – předpokládáme, že by už měly proběhnout na nové adrese. Možná ještě v trochu bojových podmínkách mezi krabicemi a jiným stěhovacím bordýlkem, ale budou 😉 Pokud jste na některý z těchto kurzů přihlášeni, ještě vám určitě dáme vědět a místo konání upřesníme.

Kurzy u nás samozřejmě budou probíhat i posléze, ale vzhledem k aktuální stěhovací horečce je možné, že se červnový program objeví na webu o něco později než je obvyklé. Takže v noci ze 14. na 15. května můžete klidně spát a určitě sledujte náš web a FB – jakmile se začne něco vrbit, budeme vás zavčasu informovat 😉

Děkujeme a těšíme se na setkání „v novém“ 😉