Přihlásit na kurz

Pohanková hvězda

Popis:

Pohanková hvězda s Nelou
Pá 13.12. 2019 od 17:30

Na kurzu se naučíme vytvářet velmi efektní šité komponenty ve tvaru hvězdičky. Hotové hvězdy se hodí na zpracování do jednoduchých a nepřehlédnutelných šperků, ale též jako efektní vánoční ozdoby s tradičním nádechem.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem a českými mačkanými korálky Spike (ve tvaru trnu) a pohanka (ve tvaru trojboké pyramidky). V ceně kurzu je sada materiálu na jednu vločku a tištěný návod. (Zdatnější účastníci si budou moci na místě dokoupit další sadu materiálu a nebo volné korálky přímo z prodejny a s asistencí lektorky pokračovat v práci až do konce kurzu)..

Kurz je vhodný pro zdatnější začátečníky - předchozí zkušenosti s korálkováním a nebo kladný vztah k ručním pracem a dobrá prostorová představivost výhodou. Kurzu se mohou účastnit i šikovné děti a mládež starší 12 let. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 400,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc400.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 13.12.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso