Přihlásit na kurz

Vánoční ozdoby (pro začátečníky) - ZRUŠENO

Popis:

Vánoční ozdoby (pro začátečníky) s Hankou
Pá 22.11. 2019 od 17:30 -  ZRUŠENO

Na tomto "all-inclusive" kurzu vhodném pro začátečníky se naučíme základy výroby korálkových vánočních ozdob. Korálkové vánoční ozdoby u nás mají bohatou tradici - mnozí z nás je obdivovali na vánočních stromcích našich babiček. Na tomto kurzu navážeme na tyto tradiční techniky, avšak ve zjednodušené a "uživatelsky přívětivější" podobě a naučíme se vytvářet jednoduché i složitější vánoční ozdoby navlékané na drátěné základy.

Materiál: Budeme pracovat s drátěnými navlékacími základy na vánoční hvězdy, drátem a českými skleněnými korálky. V ceně kurzu je materiál na pět menších a jednu větší hvězdu (z kurzu si tedy odnesete kompletní sadu vánočních ozdob). Budeme pracovat jen s poctivými skleněnými korálky vyrobenými v ČR (Jablonecko).

Kurz je vhodný pro začátečníky. Předpokládá se kladný vztah k ručním pracem. Kurzu se mohou účastnit šikovné děti starší 12 let. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso