Přihlásit na kurz

Vánoční ozdoby (pro začátečníky)

Popis:

Vánoční ozdoby (pro začátečníky) s Hankou
Pá 22.11. 2019 od 17:30

Na tomto "all-inclusive" kurzu vhodném pro začátečníky se naučíme základy výroby korálkových vánočních ozdob. Korálkové vánoční ozdoby u nás mají bohatou tradici - mnozí z nás je obdivovali na vánočních stromcích našich babiček. Na tomto kurzu navážeme na tyto tradiční techniky, avšak ve zjednodušené a "uživatelsky přívětivější" podobě a naučíme se vytvářet jednoduché i složitější vánoční ozdoby navlékané na drátěné základy.

Materiál: Budeme pracovat s drátěnými navlékacími základy na vánoční hvězdy, drátem a českými skleněnými korálky. V ceně kurzu je materiál na pět menších a jednu větší hvězdu (z kurzu si tedy odnesete kompletní sadu vánočních ozdob). Budeme pracovat jen s poctivými skleněnými korálky vyrobenými v ČR (Jablonecko).

Kurz je vhodný pro začátečníky. Předpokládá se kladný vztah k ručním pracem. Kurzu se mohou účastnit šikovné děti starší 12 let. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc550.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 22.11.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso