Přihlásit na kurz

Náušnice "Layla"

Popis:

Náušnice "Layla" s Nelou
Pá 6.9. 2019 od 17:30

Cihlový steh pro náročné. Na kurzu si vytvoříme velmi efektní a nepřehlédnutelné, ale přesto rychlé a nepříliš složité náušnice pro každodenní nošení. Naučíme se šít cihlový steh kolem kovového komponentu (v tomto případě kapky) a dále si ukážeme, jak strukturu cihlového stehu využít k dotvoření efektního zdobení.

(Se zájemci si můžeme v případě dostatečné časové rezervy ukázat i tradiční podobu kruhového cihlového stehu šitou kolem korálku)

Materiál: Budeme pracovat s komponenty ve tvaru kapky, japonským rokajlem o velikostech 11/0 a 15/0 a s různými druhy mačkaných a broušených korálků. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden pár náušnic (bez háčků).

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (znalost cihlového stehu + dobré utahování). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 2 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 19:30

Datum: 6.9.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso