Přihlásit na kurz

Přívěsek "Antonella"

Popis:

Přívěsek "Antonella" s Nelou
Čt 29.8. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si vytvoříme elegantní přívěsek ve tvaru kříže či čtyřlístku. Nejprve si klasicky peyote stehem obšijeme rivolku či kabošon a poté na obšití došijeme složité, mnohovrstevné zdobení, dotvarujeme přívěsek do požadované podoby a důkladně zpevníme obvodové řady.

Materiál: Budeme pracovat s 18mm kabošony a rivolkami, s korálky Matubo Ginko, 8/0 a 11/0, s japonským rokajlem TOHO 15/0 a Miyuki Delica 11/0 a s 3mm ohňovkami. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek (bez kovodílů - budete-li si chtít šperk hned na místě zkompletovat, je nutné si kovodíly na místě dokoupit).

Kurz je určen pro středně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků (obšívání kabošonů, dobré utahování) podmínkou. NEVHODNÉ PRO ZAČÁTEČNÍKY! Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 600,-
Trvání: cca 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso