Přihlásit na kurz

Plochý steh - náramky

Popis:

Náramky šité plochým stehem (Square Stitch) s Nelou
Pá 14.6. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu vhodném pro začátečníky si ukážeme jednoduchou a snadnou techniku známou jako plochý steh (square stitch). Tímto stehem si můžete snadno vyrobit například efektní vzorované náramky, které se vám budou hodit jako doplněk ke každým letním šatům.

Na kurzu se seznámíme se základními materiály a pomůckami potřenými pro šití korálků, naučíme se základní techniku a vyrobíme si jeden náramek v šířce a vzoru dle vašich preferencí (inspirace viz ukázkové foto, na místě budete moci vybírat z mnoha barev korálků a s pomocí lektorky si navrhnout vlastní vzor). Zájemci si mohou náramek hned na místě zkompletovat, osadit kovodíly a dozdobit a odejít domů s hotovým originálním šperkem. (Kovodíly nejsou v ceně kurzu, je nutno na místě dokoupit).

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem TOHO a nebo mačkanými korálky Matubo ve velikosti 8/0. V ceně kurzu je materiál na jeden náramek (bez kovodílů a doplňkových korálků k dozdobení - ty je nutno si na místě dokoupit dle vašich preferencí. Lektorka vám s výběrem vhodných kovodílů ráda pomůže.)

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso