Přihlásit na kurz

Háčkované dutinky z korálků

Popis:

Háčkované dutinky z korálků - pevné oko s Jitkou
Pá 31.5. 2019 od 17:30

V tomto kurzu se seznámíme s technikou háčkování dutinek z korálků tzv. pevným okem - tato technika se obvykle používá pro výrobu základních korálkových dutinek menších průměrů. Na kurzu se seznámíme se záklaním postupem při háčkování, povíme si jaké druhy korálků a návlekových materiálů jsou na tuto techniku vhodné a jaké vybavení si pořídit do začátku, ukážeme si možnosti jak hotovou dutinku zkompletovat do šperku a jakým způsobem si můžeme vytvářet vlastní vzory.

Domů si odnesete vzorek háčkované dutinky (který si můžete doma dokončit).

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předpokládá se kladný vztah k ručním pracem, předchozí zkušenosti s háčkováním nejsou nutné.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3-4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso