Přihlásit na kurz

Háčkované dutinky z korálků

Popis:

Háčkované dutinky z korálků - pevné oko s Jitkou
Pá 31.5. 2019 od 17:30

V tomto kurzu se seznámíme s technikou háčkování dutinek z korálků tzv. pevným okem - tato technika se obvykle používá pro výrobu základních korálkových dutinek menších průměrů. Na kurzu se seznámíme se záklaním postupem při háčkování, povíme si jaké druhy korálků a návlekových materiálů jsou na tuto techniku vhodné a jaké vybavení si pořídit do začátku, ukážeme si možnosti jak hotovou dutinku zkompletovat do šperku a jakým způsobem si můžeme vytvářet vlastní vzory.

Domů si odnesete vzorek háčkované dutinky (který si můžete doma dokončit).

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předpokládá se kladný vztah k ručním pracem, předchozí zkušenosti s háčkováním nejsou nutné.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3-4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 21:00

Datum: 31.5.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso