Přihlásit na kurz

Trojúhelníky šité peyote stehem

Popis:

Trojúhelníky šité peyote stehem s Nelou
Pá 24.5. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat populární trojúhelníkové variantě peyote stehu. Tato technika má své široké využití nejen pro šití trojúhelníků, ale často se využívá i pro šití jiných korálkových geometrických tvarů.

Ukážeme si jak vytvořit jednoduchý "plný" trojúhelníkový motiv, povíme si jaký materiál je pro toto šití vhodný a se zájemci si také povíme něco o možnostech vzorování. S pokročilejšími účastníky se můžeme podívat na "dutý" trojúhelník či využití této techniky k obšívání kabošonů či rivolek.

Z kurzu si odnesete přívěsek, pár náušnic a nebo menší sadu, dle vašich preferencí a zdatnosti.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikosti 11/0 - 8/0. V ceně kurzu je všechen spotřebovaný materiál (případné kovodíly a návlekový materiál ke kompletaci šperku nutno dokoupit).

Kurz je vhodný pro šikovné začátečníky a mírně pokročilé. Základní zkušenosti s šitím z korálků výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso