Přihlásit na kurz

Trojúhelníky šité peyote stehem

Popis:

Trojúhelníky šité peyote stehem s Nelou
Pá 24.5. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat populární trojúhelníkové variantě peyote stehu. Tato technika má své široké využití nejen pro šití trojúhelníků, ale často se využívá i pro šití jiných korálkových geometrických tvarů.

Ukážeme si jak vytvořit jednoduchý "plný" trojúhelníkový motiv, povíme si jaký materiál je pro toto šití vhodný a se zájemci si také povíme něco o možnostech vzorování. S pokročilejšími účastníky se můžeme podívat na "dutý" trojúhelník či využití této techniky k obšívání kabošonů či rivolek.

Z kurzu si odnesete přívěsek, pár náušnic a nebo menší sadu, dle vašich preferencí a zdatnosti.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikosti 11/0 - 8/0. V ceně kurzu je všechen spotřebovaný materiál (případné kovodíly a návlekový materiál ke kompletaci šperku nutno dokoupit).

Kurz je vhodný pro šikovné začátečníky a mírně pokročilé. Základní zkušenosti s šitím z korálků výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 24.5.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso