Přihlásit na kurz

CRAW náramek

Popis:

CRAW náramek s Nelou
Út 16.4. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu pronikneme do tajů prostorového pravoúhlého stehu (CRAW). Tato technika se často používá pro výrobu jednoduchých prostorových útvarů z větších korálků, ale má své místo i v šitém šperku, kde se díky své struktuře a snadnému tvarování používá pro výrobu složitých prostorových konstrukcí. My si na kurzu ukážeme základní postup při šití prostorového pravoúhlého stehu včetně tvarování rohů a následného zpevňování a tvarování prošíváním hran a vyrobíme si drobný čtvercový komponent, který můžeme dále ozdobit například našitím korálků Matubo Miniduo nebo všitím kuličky či rivolky. Z takovýchto komponentů si pak můžete sestavit třeba náramek.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem velikosti 11/0 a různými druhy mačkaných korálků nebo bižuterních kamenů. V ceně kurzu je kompletní materiál na výrobu náramku (včetně lanka a kovodílů) + návod v tištěné i elektronické podobě. Upozorňuji že výroba náramku je poměrně pracná a náramek si budete muset dokončit a zkompletovat doma, na kurzu stihneme vyrobit cca 1-3 čtvercové komponenty, dle vaší zdatnosti!

Pokročilost: Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků a dobrá prostorová představivost. Nevhodné pro děti a začátečníky!Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc550.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 21:00

Datum: 16.4.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso