Přihlásit na kurz

CRAW náramek

Popis:

CRAW náramek s Nelou
Út 16.4. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu pronikneme do tajů prostorového pravoúhlého stehu (CRAW). Tato technika se často používá pro výrobu jednoduchých prostorových útvarů z větších korálků, ale má své místo i v šitém šperku, kde se díky své struktuře a snadnému tvarování používá pro výrobu složitých prostorových konstrukcí. My si na kurzu ukážeme základní postup při šití prostorového pravoúhlého stehu včetně tvarování rohů a následného zpevňování a tvarování prošíváním hran a vyrobíme si drobný čtvercový komponent, který můžeme dále ozdobit například našitím korálků Matubo Miniduo nebo všitím kuličky či rivolky. Z takovýchto komponentů si pak můžete sestavit třeba náramek.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem velikosti 11/0 a různými druhy mačkaných korálků nebo bižuterních kamenů. V ceně kurzu je kompletní materiál na výrobu náramku (včetně lanka a kovodílů) + návod v tištěné i elektronické podobě. Upozorňuji že výroba náramku je poměrně pracná a náramek si budete muset dokončit a zkompletovat doma, na kurzu stihneme vyrobit cca 1-3 čtvercové komponenty, dle vaší zdatnosti!

Pokročilost: Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků a dobrá prostorová představivost. Nevhodné pro děti a začátečníky!Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso