Přihlásit na kurz

Kurz - přívěsek "Nadia"

Popis:

Přívěsek "Nadia" s Nelou
Út 20.11. 2018 od 17:30

Na kurzu si vyrobíme efektní a překvapivě snadný přívěsek s obšívanou rivolkou. Ukážeme si neobvyklý a snadný postup obšití kabšonu pomocí rokajlu a dvoudírkových korálků Matubo Rulla a obšitou rivolku dále dozdobíme dalšími druhy mačkaných korálků a rokajlem.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0, s dvoudírkovými korálky Matubo Rulla a Superduo a s mačkaným rokajlem Matubo 8/0, 7/0 a 6/0 a s bižuterními kameny - rivoli. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek (bez kovodílů k zavěšení).

Kurz je určen pro mírně pokročilé a zdatnější začátečníky, předpokládají se alespoň základní zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Cena: Kc500.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 20.11.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso