Přihlásit na kurz

Kurz - náušnice Barcelona

Popis:

Náušnice "Barcelona" s Nelou
So 6.10. 2018 od 15:30 hodin

Na tomto kurzu si vytvoříme velmi zdobné a honosně vypadající korálkové korálky ve tvaru protáhlé olivky. Z dvoudírkových korálků Matubo Nib-Bit a 3mm mačkaných kuliček ušijeme základní konstrukci celého korálku, kterou následně zpevníme a dozdobíme síťkou z drobného rokajlu a hotové korálky si zkompletujeme do náušnic (a pokud náušnice nenosíte, odnesete si z kurzu dva korálky, které můžete následně použít třeba jako součást náhrdelníku).

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Nib-Bit, 3mm mačkanými kuličkami, japonským rokajlem velikosti 15/0 a 11/0 a plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je balíček materiálu na dva kusy korálkových korálků + volitelně kovodíly ke kompletaci (ketlovací nýty a afroháčky z nerezové oceli).

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé. Předpokládá se znalost pravoúhlého stehu (RAW/CRAW). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 2-3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Cena: Kc450.00

Začátek: 15:30
Konec (orientačně): 18:30

Datum: 6.10.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso