Přihlásit na kurz

Kurz - Freeform přívěsek - panenka

Popis:

Freeform přívěsek - panenka s Nelou
So 6.10. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu si budeme tak trochu hrát na módní návrháře - vezmeme si kovový komponent ve tvaru těla panenky a "na míru" mu ušijeme "freeformové" korálkové šaty. Ale pozor, nenechte se zmást, když říkáme "panenka", nečekejte hračku pro děti a ani žádnou extra romantiku 😉

Na kurzu si ukážeme, jak použít techniku freeform k obšití kovového komponentu a vytvoříme tak základ šatů panenky. Ukážeme si jak ve freeformu/peyote stehu elegantně zužovat a rozšiřovat tak, aby šaty seděly tak, jak mají - a  na závěr šaty dokončíme několika vrstvami korálkových třásní a ukážeme si několik fíglů a fint, jak to udělat tak, aby třásně pěkně splývaly a šaty držely tvar

Materiál: Budeme pracovat s kovovými komponenty ve tvaru panenky a s japonským rokajlem ve velikostech 15/0 - 10/0, případně s drobnými mačkanými a broušenými korálky. V ceně je materiál na jeden přívěsek (bez řetízku a doplňkových korálků)

Kurz je určen pro pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (peyote steh/freeform). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 650,-
Trvání: cca 4-5 hodin
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Cena: Kc650.00

Začátek: 10:00
Konec (orientačně): 15:00

Datum: 6.10.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso