Přihlásit na kurz

Kurz - Freeform přívěsek - panenka

Popis:

Freeform přívěsek - panenka s Nelou
So 6.10. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu si budeme tak trochu hrát na módní návrháře - vezmeme si kovový komponent ve tvaru těla panenky a "na míru" mu ušijeme "freeformové" korálkové šaty. Ale pozor, nenechte se zmást, když říkáme "panenka", nečekejte hračku pro děti a ani žádnou extra romantiku 😉

Na kurzu si ukážeme, jak použít techniku freeform k obšití kovového komponentu a vytvoříme tak základ šatů panenky. Ukážeme si jak ve freeformu/peyote stehu elegantně zužovat a rozšiřovat tak, aby šaty seděly tak, jak mají - a  na závěr šaty dokončíme několika vrstvami korálkových třásní a ukážeme si několik fíglů a fint, jak to udělat tak, aby třásně pěkně splývaly a šaty držely tvar

Materiál: Budeme pracovat s kovovými komponenty ve tvaru panenky a s japonským rokajlem ve velikostech 15/0 - 10/0, případně s drobnými mačkanými a broušenými korálky. V ceně je materiál na jeden přívěsek (bez řetízku a doplňkových korálků)

Kurz je určen pro pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (peyote steh/freeform). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 650,-
Trvání: cca 4-5 hodin
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso