Přihlásit na kurz

Kurz - šitá rondelka "Yolanda"

Popis:

Šitá rondelka "Yolanda" s Nelou
Po 13.8. 2018 od 17:30 hodin

Na tomto kurzu se seznámíme s novým typem korálků - mačkaným rokajlem Matubo ve velikosti 2/0. Takhle velký rokajl se může zdát pro šité šperky poněkud nevhodný, nicméně na kurzu si ukážeme že opak je pravdou a naučíme se tyto korálky použít k šití velice efektních velkých (cca 20x35 mm) šitých korálkových rondelek.

Materiál: Budeme pracovat se skleněnými mačkanými korálky Matubo 8/0, 7/0, 2/0, Miniduo a Gemduo, s japonským rokajlem a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je balíček materiálu na jednu rondelku.

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3 - 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso