Přihlásit na kurz

Kurz - Paracord

Popis:

Náramky z Paracordu s Hankou
Po 23.7. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme jednoduchý způsob pletení náramků z Paracordu (padáková šňůra - jedná se o nečekaně pevné lano s mnoha způsoby využití v outdoorové praxi, ale také vděčný kreativní materiál vhodný pro výrobu stylových módních doplňků - více info o materiálu zde).

My se na kurzu společně naučíme jeden z nejjednodušších a nejpoužívanějších postupů, které se pro pletení paracordových doplňků používají - a to hned ve dvou variantách - jednoduché (třeba modrý náramek na fotce výše) a dvojité (třeba černobílý náramek na fotce vpravo).

Z kurzu si odnesete dva hotové náramky.

(Tip: Pokud budete chtít na kurzu vyrobit náramek jako dárek pro jinou osobu, budete potřebovat znát obvod zápěstí obdarovaného - měřený "napevno".)

Materiál: V ceně kurzu je materiál (Paracord + zapínání) na dva náramky. Materiál si můžete vybrat z aktuálního sortimentu naší prodejny.

Kurz je vhodný pro začátečníky a děti starší 8 let.

Cena: 450,-
Trvání: cca 2-3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 23.7.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso