Přihlásit na kurz

Kurz - Paracord

Popis:

Náramky z Paracordu s Hankou
Po 23.7. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme jednoduchý způsob pletení náramků z Paracordu (padáková šňůra - jedná se o nečekaně pevné lano s mnoha způsoby využití v outdoorové praxi, ale také vděčný kreativní materiál vhodný pro výrobu stylových módních doplňků - více info o materiálu zde).

My se na kurzu společně naučíme jeden z nejjednodušších a nejpoužívanějších postupů, které se pro pletení paracordových doplňků používají - a to hned ve dvou variantách - jednoduché (třeba modrý náramek na fotce výše) a dvojité (třeba černobílý náramek na fotce vpravo).

Z kurzu si odnesete dva hotové náramky.

(Tip: Pokud budete chtít na kurzu vyrobit náramek jako dárek pro jinou osobu, budete potřebovat znát obvod zápěstí obdarovaného - měřený "napevno".)

Materiál: V ceně kurzu je materiál (Paracord + zapínání) na dva náramky. Materiál si můžete vybrat z aktuálního sortimentu naší prodejny.

Kurz je vhodný pro začátečníky a děti starší 8 let.

Cena: 450,-
Trvání: cca 2-3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso