Přihlásit na kurz

Kurz - šitý korálek "Surya"

Popis:

Kurz šitého šperku - šitý korálek "Surya" s Nelou
Út 17.7. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme nový způsob obšívání kuliček. Základní konstrukce korálků je vytvořena z dvoudírkových korálků Matubo Miniduo, mačkaného rokajlu Matubo 8/0 a 4mm ohňovek - tento základ se díky použitému materiálu velmi snadno a rychle šije a nabízí nám nespočetné možnosti dalšího zdobení - na tomtéž základě si tedy můžete ušít doplňkové korálky takřka k jakémukoliv typu šperku.

(Na ukázkových fotografiích naleznete různé způsoby zdobení - my si na kurzu vytvoříme variantu zdobenou Miniduem a Miyuki Half Tila.)

Materiál: V ceně kurzu je materiál na dva šité korálky. Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0, s 4mm ohňovkami, korálky Matubo 8/0 a Miniduo a Miyuki Half Tila.

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé - předpokládají se zkušenosti s šitím z korálků, ideálně s pravoúhlým stehem (RAW/CRAW) Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 17.7.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso