Přihlásit na kurz

Obšívání kabošonů

Obšívání kabošonů s Nelou
St 30.5. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme základní způsob, jak zpracovat ploché bižuterní kameny (kabošony, Swarovski Rivoli či jiné ploché objekty bez dírek) do šitých korálkových šperků. Naučíme se základní způsob obšití kabošonu pomocí peyote stehu a vyrobíme si tak přívěsek či jednoduché náušnice a povíme si vše potřebné k tomu, abyste si byli schopni poradit s obšíváním kamínků různých tvarů či velikostí a povíme si také jak na jednoduché zavěšení či zdobení obšitých kamenů.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem (TOHO, Miyuki) velikosti 11/0 a 15/0 a s různými druhy bižuterních kamenů. Máte-li doma kámen (kabošon, přívěsek, ploché sklíčko, kamínek od moře ...), které byste si rádi obšili, vezměte jej s sebou a můžeme jeho zpracování zkonzultovat a nebo jej přímo na kurzu zpracovat. V ceně kurzu je všechen potřebný materiál a zapůjčení pomůcek.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Zkušenosti s šitím z korálků či znalost peyote stehu výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 30.5.2018

Cena: (Kč) 450.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso