Přihlásit na kurz

Trojúhelníky

Trojúhelníky s Nelou
Čt 19.4. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat trojúhelníkům šitým peyote stehem. Naučíme se základní postup při šití plochého (plného) trojúhelníku a plastického dutého trojůhelníku a z kurzu si odneseme dva drobné přívěsky. Během kurzu se zmíníme i o možnostech vzorování, využití této techniky k obšívání kabošonů trojúhelníkového tvaru a ukážeme si, jak k hotovému přívěsku přišít drobné poutko k zavěšení.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem TOHO nebo Miyuki. V ceně je všechen spotřebovaný materiál a zapůjčení pomůcek.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso