Přihlásit na kurz

Výšivka se štrasovým řetězem

Korálková výšivka se štrasovým řetězem s Nelou
So 31.3. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu se budeme věnovat staré známé technice korálkové výšivky - s jedním drobným vylepšením - ukážeme si, jak do vyšívaných šperků zakomponovat štrasový/šatonový řetěz.

Nejprve si klasickou technikou korálkové výšivky zpracujeme/obšijeme drobný kabošon, který budeme dále zdobit - a jako jednu řadu zdobení použijeme právě výše zmíněný šatonový řetěz.

Materiál: Budeme pracovat s profesionálními podkladovými látkami na korálkovou výšivku, s japonským rokajlem ve velikostech 8/0 - 15/0, s různými druhy bižuterních kamenů a s českými štrasovými/šatonovými řetězy. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek/brož.

Pozor - vzhledem k časové náročnosti techniky je možné, že si svůj výrobek budete muset dokončit doma.

Pokročilost:  Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním, znalost korálkové výšivky výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-

Trvání: cca 3 - 4 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso