Přihlásit na kurz

Plochý steh - square stitch

Plochý steh - square stitch s Nelou
Pá 23.2. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme šít náramky takzvaným plochým stehem (též známý jako Square Stitch). Tento steh svou strukturou připomíná tkaní na korálkovém stávku, ale díky absenci osnovních nití se mnohem snadněji zakončuje a umožňuje nám naši práci poměrně jednoduše zužovat či rozšiřovat. Na kurzu se naučíme základní princip tohoto stehu a ušijeme si náramek (jednobarevný a nebo s jednoduchým vzorem), se zdatnějšími účastníky se můžeme podívat na další možnosti vzorování a zdobení a nebo si v praxi ukázat zužování a rozšiřování stehu.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem a nebo mačkanými korálky Matubo. V ceně kurzu je materiál na jeden náramek (kromě kovodílů) a návod v elektronické podobě.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s korálkováním nejsou nutné. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 23.2.2018

Cena: (Kč) 400.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso