Přihlásit na kurz

Šitá rondelka Faial

Šitá rondelka "Faial" s Nelou
Pá 10.11. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu si ušijeme nezvyklý a velmi efektní korálkový korálek ve tvaru "čtyřhranné" rondelky. Základní konstrukci korálku vytvoříme z korálků Matubo Nib-Bit a z rokajlu a celou konstrukci dále zpevníme, dozdobíme a dotvarujeme do tvaru rondelky.

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Nib-Bit, 8/0 a miniduo, s japonským rokajlem o velikostech 11/0 a 15/0 a s mačkanými či broušenými korálky. V ceně kurzu je materiál na tři kusy rondelek.

Pokročilost: Kurz je určen pro mírně pokročilé. Předpokládají se zkušenosti s šitím z korálků. Tento kurz není vhodný pro začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso