Přihlásit na kurz

Erja

Náušnice "Erja" s Nelou
Po 21.8. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu si vyrobíme velmi efektní a nepřehlédnutelné náušnice s obšívanými rivolkami. Základ obšití tvoří nové korálky Matubo Gemduo a Nib-Bit a celá náušnice je následně dozdobena drobným rokajlem a mačkanými korálky. Na kurzu si vyrobíme jeden pár náušnic.

Materiál: V ceně kurzu je materiál na jeden pár náušnic (bez kovodílů). Budeme pracovat s korálky Matubo Nib-Bit, Gemduo a 8/0, s 14mm rivolkami a japonským rokajlem.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, předpokládají se základní zkušenosti s šitím z korálků. Kurz není vhodný pro naprosté začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso