Přihlásit na kurz

Šitý korálek "Fiona" s Gianelle
So 12.8. 2017 od 10:00

Na tomto kurzu si vytvoříme velice efektní obšívané kuličky s novými korálky Matubo Gemduo. Jako první se naučíme ušít velkou šitou kuličku, která bude krásně fungovat jako samostatný přívěsek nebo ústřední prvek náhrdelníku - a poté si k ní dotvoříme ještě dvě menší kuličky v podobném stylu.

Materiál: Budeme pracovat  s korálky Matubo Gemduo, Miniduo, 8/0 a 6/0 a s japonským rokajlem ve velikosti 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevěnými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jeden větší a dva menší korálky.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Pro úplné začátečníky tento kurz není vhodný. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Fiona

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 8

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso