Přihlásit na kurz

Fiona

Šitý korálek "Fiona" s Gianelle
So 12.8. 2017 od 10:00

Na tomto kurzu si vytvoříme velice efektní obšívané kuličky s novými korálky Matubo Gemduo. Jako první se naučíme ušít velkou šitou kuličku, která bude krásně fungovat jako samostatný přívěsek nebo ústřední prvek náhrdelníku - a poté si k ní dotvoříme ještě dvě menší kuličky v podobném stylu.

Materiál: Budeme pracovat  s korálky Matubo Gemduo, Miniduo, 8/0 a 6/0 a s japonským rokajlem ve velikosti 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevěnými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jeden větší a dva menší korálky.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Pro úplné začátečníky tento kurz není vhodný. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 12.8.2017

Cena: (Kč) 500.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso