Končíme

Přátelé, kamarádi, naši milí fanoušci a vážení zákazníci. Možná jste si už všimli té zlověstně vyhlížející cedule ve výloze našeho obchodu – a je to tak.
Končíme. Zavíráme krám.
Ono se říká, že změna je život a že v nejlepším je lepší přestat. No a my jsme po skoro osmi letech naznali, že ono to asi bude mít něco do sebe a že přišel ten správný čas vyklidit pole. Na naší staré známé adrese nás najdete do 19.12.2019. Poté bude prodejna zrušena bez náhrady.

V následujících týdnech se můžete těšit na pořádnou nálož slev, u vybraných druhů sortimentu až 50%. Sledujte náš FB a web, ať máte vždycky nejčerstvější info o tom, kterou část skladu chceme provětrat tentokrát. A samozřejmě čím dřív přijdete, tím víc toho bude na výběr Tak neváhejte a přijďte si ještě jednou pořádně zasyslit

(Nákup je možný pouze osobně. E-shop nemáme a nikdy jsme neměli. V minulosti jsme od mimobrněnských zákazníků přijímali i e-mailové objednávky a zboží zasílali poštou, vzhledem k událostem se zavíráním prodejny toto ale již není v našich silách. Děkujeme za pochopení.)

A teď. Často kladné otázky, doomsday edition:

  • Ne, nestěhujeme se. Končíme. Zavíráme krám. Finíto, šlus. Ani e-shop nebude. Prostě … končíme
  • A co že budeme dělat teď? Ještě přesně nevíme. Stále váháme mezi sňatkem s bohatým sicilským mafiánem, ještě bohatším arabským šejkem, přijetí té neodolatelné pracovní nabídky od KGB nebo nástupem k cirkusu 😀
    Ale nee, teď vážně. Ať už nás osud zavane kamkoliv, furt budem tvořit, klíčové slovo zní „furt“. A jak jistě víte, celkem nás to baví u kahanu, takže o našich vinutkách a originálních špercích ještě určitě někde uslyšíte a čas od času nás potkáte na nějakém fashion marketu nebo podobné akci.
  • Náš web i FB zůstane i nadále v provozu, během času nejspíše dojde k mírným změnám v obsahu a zaměříme se zejména na naši šperkovou/bižuterní/vinutkovou tvorbu.
  • Takže i všechny naše politicky nekorektní korálkové návody zůstanou online a dostupné.
  • A teď klíčová otázka … a co kurzy? Tak v tom případě se vůbec nemáte čeho bát. Naše dvorní šička Nela tady právě na jakýsi kurz papíru zacákaný kafém a Jackem čmárá jakési plány a s potměšilým úsměvem se nechává slyšet, že jí se jenom tak lehko nezbavíte a až se všechno „utřepe“, štamgasti se vše důležité dozví. Tak sledujte buď nás nebo přímo Nelu https://www.facebook.com/nela.kabelova a všechny informace se k vám zavčasu dostanou 😉