Přihlásit na kurz

Náušnice "Mojito"

Popis:

Náušnice "Mojito" s Nelou
Čt 7.11. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat cihlovému stehu - tentokrát ve variantě šité dovnitř kovového komponentu. Nejprve si takto obšijeme kovový kroužek, který následně dozdobíme do finálního tvaru, který vám možná připomene řez citrusovým plodem. Tímto způsobem si vyrobíme velmi efektní, ale lehké a příjemně nositelné náušnice.

Materiál: Budeme pracovat s kovovými kroužky, mačkanými korálky Dropduo a Matubo 8/0 a japonským rokajlem ve velikosti 15/0. V ceně kurzu je materiál na jeden pár náušnic (bez kovodílů k finální kompletaci) a návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (znalost pravoúhlého stehu). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 2 - 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso