Přihlásit na kurz

Náramek "Belladonna"

Popis:

Náramek "Belladonna" s Nelou
Pá 25.10. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si vyzkoušíme žhavou novinku - korálky Matubo Ginko - a vyrobíme si efektní náramek inspirovaný rostlinnými motivy. Ukážeme si jak ušít a ozdobit jednotlivé čtvercové komponenty, ze kterých je náramek složen a jak je následně sestavit do náramku. Pro inspiraci si ukážeme i další možnosti jak komponenty spojovat a podíváme se také na další možná využití těchto komponentů.

Materiál: Budeme pracovat s mačkanými korálky Matubo Ginko a 8/0, s japonským rokajlem o velikostech 11/0 a 15/0 a mačkanými kuličkami. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden náramek (bez kovodílů - budete-li si chtít náramek na místě zkompletovat, je nutno kovodíly dokoupit).

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso