Přihlásit na kurz

Obšívaná kulička

Popis:

Obšívaná kulička s Nelou
Út 15.10. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu pronikneme do tajů obšívání kuliček rokajlem.
Povíme si něco málo o vhodném materiálu, vhodných typech rokajlu i o výplňových korálcích a hned potom půjdem šít
Seznámíme se základním principem obšívání kuliček a postup si vyzkoušíme nejdříve na malé (8mm) kuličce a vyrobíme si několik vzorků. Se zdatnějšími účastníky si na místě můžeme vyzkoušet i složitější postupy, jako je, obšívání kuliček větších rozměrů a nebo jednoduché vzorování či zdobení obšitých kuliček.
Vše co si na kurzu vyrobíte si odnesete domů, hotové kuličky si případně už na místě můžete zkompletovat do hotových šperků (kovodíly nutno na místě dokoupit).

Materiál:  Budeme pracovat s japonským rokajlem TOHO nebo Miyuki a s plastovými či dřevěnými výplňovými korálky. V ceně kurzu je všechen spotřebovaný materiál (kromě kovodílů a korálků použitých ke kompletaci šperků), zapůjčení pomůcek, tištěné schéma a podrobný návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro zdatnější začátečníky a mírně pokročilé, předpokládají se základní zkušenosti s šitím z korálků/znalost peyote stehu. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso