Přihlásit na kurz

Šitý korálek "Inari"

Popis:

Šitý korálek "Inari" s Nelou
Čt 10.10. 2019 od 17:30

Na kurzu se naučíme ušít velmi efektní a překvapivě snadné šité korálky ve tvaru hranaté rondelky. Základní konstrukci tvoří mačkané korálky Matubo Nib-Bit a Rulla a dvoudírkové čtverečky Miyuki Tila, které jsou dále doplněny a dozdobeny drobným rokajlem.

Materiál: Budeme pracovat s mačkanými korálky Matubo Nib-Bit a Rulla, s korálky Miyuki Tila a s japonským rokajlem o velikosti 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na tři korálky.

Kurz je určen pro zdatnější začátečníky a mírně pokročilé, předpokládají se základní zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso