Přihlásit na kurz

Freekule

Popis:

Kuličky obšívané technikou freeform s Nelou
Pá 27.9. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat oblíbené technice freeform - tedy "volnému" šití, kde můžeme dle vlastního uvážení kombinovat různé typy, tvary a velikosti korálků, stejně jako používané techniky - a vytvořit tak velmi efektní a zcela originální šperk. Na kurzu se zaměříme především na použití techniky freeform pro obšívání kuliček či jiných prostorových útvarů.

Materiál: Budeme pracovat se směsí českého a japonského rokajlu ve velikostech od 15/0 do 6/0 a s drobnými mačkanými, broušenými či přírodními korálky a s dřevěnými výplňovými korálky. V ceně kurzu je jedno menší balení směsi rokajlu a výplně dle potřeby - obvykle na kurzu vytvoříme jednu větší a nebo dvě až tři menší kuličky, dle zdatnosti účastníků.

Ti odvážnější z vás si mohou na kurz donést vlastní výplňové korálky kulatého i nekulatého tvaru a nebo například oblázky od moře, ohlazená sklíčka, přírodní kameny, kousky vyplaveného dřeva či jiné zajímavé objekty k obšití.

Kurz je určen pro pokročilé, předpokládá se znalost peyote stehu, ideálně přímo zkušenosti s technikou freeform. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3-4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Cena: Kc500.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 27.9.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso