Přihlásit na kurz

Freeform pro pokročilé

Popis:

Freeform pro pokročilé (celodenní kurz) s Nelou
So 24.8. od 10:00

Na tomto kurzu techniky freeform pro pokročilé se společně pustíme do tvorby velkého freeformového náhrdelníku.

Na začátku práce se podíváme na materiál se kterým budeme pracovat a společně zvolíme vhodnou konstrukci a tvar šperku.

Ukážeme si jak navzájem pospojovat předem připravené šité komponenty, jak přecházet mezi různými stehy a technikami a jak dosáhnout požadovaného tvaru šperku, podíváme se na různé možnosti zdobení či tvorbu různých zajímavých detailů, které lze do freeformových šperků zakomponovat, ukážeme si mnoho fint a fíglů, které nám při tvorbě freeformových šperků mohou ulehčit práci a samozřejmě se (alespoň teoreticky) podíváme na různé možnosti zakončování a zapínání u freeformových šperků.

Výsledkem našeho snažení bude základ náhrdelníku (vzhledem k časové náročnosti práce je pravděpodobné, že si budete muset šperk dokončit doma).

Pozor - na kurz je nutné s sebou donést hotové polotovary - například obšité kabošony (jakoukoliv technikou), kolečka šitá cihlovým stehem, kusy korálkové výšivky ... minimálně tři kusy, ale čím více, tím lépe. Na barevnosti nezáleží, na místě bude k dispozici mnoho hotových freesměsek a další samostatné korálky, takže k vašim doneseným polotovarům určitě nějaký další materiál vybereme. Více informací k polotovarům naleznete zde.

V ceně kurzu je jedno (cca 50g) balení freeform mixu (směs rokajlu, mačkaných korálků, minerálů a dalších druhů korálků vhodných na techniku freeform) + další spotřebovaný materiál (na místě budou k dispozici další "volné" korálky tak, abyste si svou směsku mohli doladit přesně dle potřeby).

Budete-li chtít, můžete si donést část materiálu z vlastních zásob. Cena kurzu se v takovémto případě nemění.

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé účastníky, kteří již mají zkušenosti s technikou freeform (klasické náramky, obšívané kuličky ...). Předpokládají se bohaté zkušenosti s šitím z korálků a schopnost samostatné práce.
Tento kurz není vhodný pro začátečníky!  Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 800,-

Trvání: cca 7 hodin (+ přestávka na oběd dle přání účastníků). Vzhledem k časové náročnosti této techniky je pravděpodobné, že si budete muset svůj šperk dokončit doma.

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso