Přihlásit na kurz

Freeform pro pokročilé

Popis:

Freeform pro pokročilé (celodenní kurz) s Nelou
So 24.8. od 10:00

Na tomto kurzu techniky freeform pro pokročilé se společně pustíme do tvorby velkého freeformového náhrdelníku.

Na začátku práce se podíváme na materiál se kterým budeme pracovat a společně zvolíme vhodnou konstrukci a tvar šperku.

Ukážeme si jak navzájem pospojovat předem připravené šité komponenty, jak přecházet mezi různými stehy a technikami a jak dosáhnout požadovaného tvaru šperku, podíváme se na různé možnosti zdobení či tvorbu různých zajímavých detailů, které lze do freeformových šperků zakomponovat, ukážeme si mnoho fint a fíglů, které nám při tvorbě freeformových šperků mohou ulehčit práci a samozřejmě se (alespoň teoreticky) podíváme na různé možnosti zakončování a zapínání u freeformových šperků.

Výsledkem našeho snažení bude základ náhrdelníku (vzhledem k časové náročnosti práce je pravděpodobné, že si budete muset šperk dokončit doma).

Pozor - na kurz je nutné s sebou donést hotové polotovary - například obšité kabošony (jakoukoliv technikou), kolečka šitá cihlovým stehem, kusy korálkové výšivky ... minimálně tři kusy, ale čím více, tím lépe. Na barevnosti nezáleží, na místě bude k dispozici mnoho hotových freesměsek a další samostatné korálky, takže k vašim doneseným polotovarům určitě nějaký další materiál vybereme. Více informací k polotovarům naleznete zde.

V ceně kurzu je jedno (cca 50g) balení freeform mixu (směs rokajlu, mačkaných korálků, minerálů a dalších druhů korálků vhodných na techniku freeform) + další spotřebovaný materiál (na místě budou k dispozici další "volné" korálky tak, abyste si svou směsku mohli doladit přesně dle potřeby).

Budete-li chtít, můžete si donést část materiálu z vlastních zásob. Cena kurzu se v takovémto případě nemění.

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé účastníky, kteří již mají zkušenosti s technikou freeform (klasické náramky, obšívané kuličky ...). Předpokládají se bohaté zkušenosti s šitím z korálků a schopnost samostatné práce.
Tento kurz není vhodný pro začátečníky!  Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 800,-

Trvání: cca 7 hodin (+ přestávka na oběd dle přání účastníků). Vzhledem k časové náročnosti této techniky je pravděpodobné, že si budete muset svůj šperk dokončit doma.

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc800.00

Začátek: 10:00
Konec (orientačně): 20:00

Datum: 24.8.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso