Přihlásit na kurz

Millefiori kule

Popis:

Šitý korálek "Millefiori" s Nelou
Po 12.8. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si ukážeme, jak použít plochou variantu pravoúhlého stehu k vytvoření efektního šitého korálkového korálku. Nejprve se naučíme pracovat s pravoúhlým stehem v ploše, ukážeme si jakým způsobem spojovat jednotlivé díly k sobě, čímž vytvoříme základ šitého korálku, který následně uzavřeme a dozdobíme. Vznikne nám tak obří korálkový korálek ve tvaru rondelky.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými a broušenými korálky a s japonským rokajlem o velikostech 11/0 a 15/0 a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden korálek.

Kurz je vhodný pro středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků, ideálně znalost pravoúhlého stehu. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3-4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso