Přihlásit na kurz

Šitý korálek "Cathedral"

Popis:

Šitý korálek "Cathedral"s Nelou
So 15.6. 2019 od 14:00

Tento šitý korálek netradičního tvaru svou strukturou připomíná vitrážová okna starých chrámů. Ukážeme si jak zkombinovat různé druhy dvoudírkových korálků (zde Matubo Ginko a Gemduo) a klasické kulaté mačkané korálky do nezvyklé podlouhlé konstrukce a též se podíváme na různé možnosti zdobení i kompletace hotových korálků. Se zájemci si též ukážeme, jak lze podobnou technikou vytvořit kaplík na střapec.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými korálky (Matubo Gemduo, Ginko, 4mm kuličky) a japonským rokajlem ve velikosti 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je materiál na dva šité korálky.

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc500.00

Začátek: 14:00
Konec (orientačně): 17:00

Datum: 15.6.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso