Přihlásit na kurz

Přívěsek "Hypatia"

Popis:

Přívěsek "Hypatia" s Nelou
Pá 14.6. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si vyrobíme zajímavý přívěsek ve tvaru donutu. Jednoduše vypadající geometrická konstrukce z dvoudírkových korálků Matubo Rulla krásně kontrastuje s bohatým obvodovým zdobením, kde krásně vynikne drobný japonský rokajl i tradiční české broušené korálky.

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Rulla, 8/0, 7/0 a 6/0, 4mm ohňovkami a japonským rokajlem o velikosti 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek (bez kovodílů a materiálu k zavěšení) + návod v elektronické podobě.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé. Předpokládají se alespoň základí zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 25.6.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso