Přihlásit na kurz

Přívěsek - srdce

Popis:

Přívěsek - srdce s Nelou
Čt 30.5. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si ušijeme efektní a nepřehlédnutelný přívěsek s romantickým nádechem. Budeme vycházet ze starých známých postupů které možná znáte z populárního "geometrického" šití (trojúhelníky a podobné) nebo z obšívání kabošonů, ale našim výsledkem bude efektní přívěsek ve tvaru dutého srdíčka.

Se zdatnějšími a zvídavějšími účastníky si povíme také jak na "okřídlenou" variantu s korálky Spike Button na obvodu.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem (Miyuki Delica 11/0 a 10/0, Miyuki Round 15/0) a mačkanými korálky Matubo vel. 8/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek. Budete-li chtít hned na místě šít variantu se Spike Buttony, je nutno si na kurz donést vlastní a nebo si je dokoupit u lektorky.

Kurz je určen pro pokročilé - předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (ideálně dobrá znalost peyote stehu, obšívání kabošonů a šití geometrických tvarů. Nevhodné pro děti a začátečníky! Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 600,-
Trvání: cca 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc600.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 21:00

Datum: 30.5.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso