Přihlásit na kurz

Přívěsek - srdce

Popis:

Přívěsek - srdce s Nelou
Čt 30.5. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si ušijeme efektní a nepřehlédnutelný přívěsek s romantickým nádechem. Budeme vycházet ze starých známých postupů které možná znáte z populárního "geometrického" šití (trojúhelníky a podobné) nebo z obšívání kabošonů, ale našim výsledkem bude efektní přívěsek ve tvaru dutého srdíčka.

Se zdatnějšími a zvídavějšími účastníky si povíme také jak na "okřídlenou" variantu s korálky Spike Button na obvodu.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem (Miyuki Delica 11/0 a 10/0, Miyuki Round 15/0) a mačkanými korálky Matubo vel. 8/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek. Budete-li chtít hned na místě šít variantu se Spike Buttony, je nutno si na kurz donést vlastní a nebo si je dokoupit u lektorky.

Kurz je určen pro pokročilé - předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (ideálně dobrá znalost peyote stehu, obšívání kabošonů a šití geometrických tvarů. Nevhodné pro děti a začátečníky! Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 600,-
Trvání: cca 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso