Přihlásit na kurz

Přívěsek - Ginko Donut

Popis:

Přívěsek - Ginko Donut s Nelou
So 25.5. 2019 od 10:00

Na kurzu si ušijeme velmi efektní přívěsek ve tvaru donutu. Základní konstrukce přívěsku je vytvořena z nových korálků Matubo Ginko a 4mm kuliček, která je následně dozdobena a dotvarována do podoby donutu.

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Ginko, 8/0 a 6/0, s 4mm a 3mm mačkanými kuličkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na výrobu jednoho přívěsku. V případě zájmu je možné ušít verzi přívěsku s rivolkou uprostřed - v tom případě si s sebou doneste rivolku nebo kabošon o průměru 16mm.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 3-4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso