Přihlásit na kurz

Přívěsek - Ginko Donut

Popis:

Přívěsek - Ginko Donut s Nelou
So 25.5. 2019 od 10:00

Na kurzu si ušijeme velmi efektní přívěsek ve tvaru donutu. Základní konstrukce přívěsku je vytvořena z nových korálků Matubo Ginko a 4mm kuliček, která je následně dozdobena a dotvarována do podoby donutu.

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Ginko, 8/0 a 6/0, s 4mm a 3mm mačkanými kuličkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na výrobu jednoho přívěsku. V případě zájmu je možné ušít verzi přívěsku s rivolkou uprostřed - v tom případě si s sebou doneste rivolku nebo kabošon o průměru 16mm.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 3-4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc550.00

Začátek: 10:00
Konec (orientačně): 14:00

Datum: 25.5.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso