Přihlásit na kurz

Náušnice "Volterra"

Popis:

Náušnice Volterra s Nelou
Pá 17.5. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si vytvoříme efektní a překvapivě jednoduché šité korálkové korálky oválného tvaru. Hotové korálky si následně budete moci zkompletovat do náušnic a nebo - pokud náušnice nenosíte - je použít jako součást náhrdelníku.

Materiál: Budeme pracovat s mačkanými korálky Matubo Nib-Bit, 4mm ohňovkami a japonským rokajlem o velikosti 11/0 a 15/0 a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je balíček materiálu na dva korálky/jeden pár náušnic (bez kovodílů - budete-li chtít na místě kompletovat, je nutné kovodíly dokoupit) + návod v elektronické podobě.

Kurz je vhodný pro šikovné začátečníky a mírně pokročilé. Základní zkušenosti s šitím z korálků výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 17.5.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso