Přihlásit na kurz

Náušnice "Volterra"

Popis:

Náušnice Volterra s Nelou
Pá 17.5. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si vytvoříme efektní a překvapivě jednoduché šité korálkové korálky oválného tvaru. Hotové korálky si následně budete moci zkompletovat do náušnic a nebo - pokud náušnice nenosíte - je použít jako součást náhrdelníku.

Materiál: Budeme pracovat s mačkanými korálky Matubo Nib-Bit, 4mm ohňovkami a japonským rokajlem o velikosti 11/0 a 15/0 a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je balíček materiálu na dva korálky/jeden pár náušnic (bez kovodílů - budete-li chtít na místě kompletovat, je nutné kovodíly dokoupit) + návod v elektronické podobě.

Kurz je vhodný pro šikovné začátečníky a mírně pokročilé. Základní zkušenosti s šitím z korálků výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso