Přihlásit na kurz

Sada "Millefiori"

Popis:

Sada "Millefiori" s Nelou
Pá 15.3. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si vyrobíme efektní sadu šperků (přívěsek a náušnice) se vzorem připomínajícím šeříkové květy.

Naučíme se pracovat s pravoúhlým stehem (RAW, čtyřkorálek) v ploše, ukážeme si jak vyrobit čtvercovou plochu, kterou následně dozdobíme a dotvarujeme dalšími vrstvami zdobení. Nejprve si vyrobíme drobné náušnicové komponenty a poté stejný princip použijeme k vytvoření většího přívěskového komponentu.
Budete-li chtít, můžete si šperky přímo na kurzu zkompletovat.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými korálky Matubo Miniduo a 8/0, s 4mm ohňovkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na výrobu jednoho přívěsku a jednoho páru náušnic (bez kovodílů).

Pozor - materiál ke kompletaci není v ceně kurzu, budete-li si chtít šperk na místě zkompletovat, budete si muset potřebné kovodíly dokoupit - s výběrem i kompletací vám lektorka ráda pomůže.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky.  Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso