Přihlásit na kurz

Brož Rosa Damascena

Popis:

Brož "Rosa Damascena" s Nelou
Pá 22.2. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si vyrobíme originální brož s vintage nádechem. Jako první si ukážeme, jak pomocí síťového stehu obšít dřevěný komponent ve tvaru polokoule a ozdobit jej tak, aby připomínal květ růže - ten nám poslouží jako střed brože, který dále ozdobíme našíváním korálků a šitých lístků různých tvarů a velikostí - a samozřejmě si také ukážeme fintu k připevnění brožového můstku.

Z kurzu si odnesete rozešitou brož (kvůli velké pracnosti je možné, že si budete muset výrobek dokončit doma).

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem o vel. 11/0 a 15/0, rokajlem Matubo 7/0, většími korálky k dozdobení (např. zlomky minerálů), dřevěnými komponenty a bižuterními kovodíly. V ceně kurzu je materiál na jednu brož + návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků, ideálně dobrá znalost peyote stehu, znalost síťového stehu vítaná. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3-4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso