Přihlásit na kurz

Kulička ze 30 korálků

Popis:

Kulička ze 30 korálků s Nelou
Pá 15.2. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme ušít korálkový korálek ve tvaru dvanáctistěnu. Povíme si, jaké korálky a jaké návlekové materiály jsou pro toto tvoření vhodné, ukážeme si vzorky kuliček z různých typů korálků a poté se pustíme do práce.

Nejprve si postup vyzkoušíme na tříbarevné kuličce, kde budeme pro přehlednost šít každou řadu jinou barvou korálků (tato kulička vám později poslouží jako vzor pro připomenutí postupu práce) a následně se pustíme do šití jednobarevných kuliček z drobných broušených korálků a rokajlu. Tyto kuličky si budete moci odnést domů k dalšímu zpracování a nebo hned na kurzu zkompletovat do jednoduchých šperků (náušnice a přívěsek nebo náhrdelník na obruči).

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými a broušenými korálky a s japonským rokajlem o velikosti 15/0. V ceně kurzu je materiál na jednu "cvičnou" a tři "jednobarevné" kuličky + tištěné schéma.

Pozor - materiál ke kompletaci není v ceně kurzu, budete-li si chtít šperk na místě zkompletovat, budete si muset potřebné kovodíly dokoupit - s výběrem i kompletací vám lektorka ráda pomůže.

Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Předpokládá se kladný vztah k ručním pracem a dobrá prostorová představivost. Předchozí zkušenosti s korálkováním výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 2-3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso