Přihlásit na kurz

Kurz - náhrdelník "Silk Road"

Popis:

Náhrdelník "Silk Road" s Nelou
Ne 27.1. 2019 od 10:00 hodin

Na tomto exkluzivním kurzu si ukážeme, jak lze pomocí prostorového pravoúhlého stehu (CRAW) vytvořit velice efektní náhrdelníkový komponent ve tvaru oblouku. Nejprve si ušijeme základní konstrukci náhrdelníku z rokajlu velikosti 11/0, kterou následně dozdobíme drobnými broušenými korálky, zpevníme pomocí ocelového drátu a dotvarujeme tak, abychom na spodní stranu komponentu mohli přivěsit další ozdobné komponenty, jako jsou třeba textilní střapce, řetízky či korálky ve tvaru kapky - a alespoň teoreticky se podíváme na možnosti finální kompletace a ukážeme si různé finty a tipy, jak náhrdelník dokončit.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem o velikostech 11/0 a 15/0, 3mm ohňovkami, korálky Matubo 8/0 a dalšími typy mačkaných či broušených korálků a s výztuží z ocelového drátu.
V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden náhrdelník - balíček obsahuje materiál k vytvoření jednoho obloukového komponentu + doplňkové korálky k dozdobení (bez kovodílů - budete-li se chtít hned na kurzu pustit do kompletace, bude nutné si kovodíly na místě dokoupit).

Kurz je určen pro pokročilé korálkářky, předpokládá se znalost prostorového pravoúhlého stehu (CRAW) (pokud jste úspěšně absolvovali kurz na CRAW náramek nebo náušnice "Barcelona", tento kurz pro vás nebude žádný problém) a nebo předchozí zkušenosti s jinými technikami šití z korálků a velmi dobrá prostorová orientace.Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 850,-
Trvání: cca 5-6 hodin
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso