Přihlásit na kurz

Přívěsek "Arnica"

Popis:

Přívěsek "Arnica" s Nelou
Út 15.1. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si ušijeme efektní přívěsek ve tvaru květiny. Nejprve si klasicky peyote stehem obšijeme kabošon nebo rivolku a poté si ukážeme, jak pomocí peyote stehu ušít efektní protáhlé, ale zaoblené okvětní lístky a "skryté" poutko na zadní straně přívěsku.

Pozor - vzhledem k časové náročnosti je možné, že si budete muset šperk dokončit doma.

Materiál: Budeme pracovat s bižuterními kamenyy (kabošony, rivoli) o průměru 16mm a s japonským rokajlem TOHO a Miyuki (Round 11/0 a 15/0, Delica 11/0). V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním (znalost peyote stehu/obšívání kabošonů). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso