Přihlásit na kurz

Šitý korálek "Crystal"

Popis:

Šitý korálek "Crystal" s Nelou
Pá 25.1. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si ukážeme, jak vyrobit snadný a efektní šitý korálek z minimálního množství materiálu. Nejdříve si dvoudírkovými korálky Matubo Gemduo obšijeme plastový výplňový korálek a následně celou konstrukci dozdobíme síťkou z rokajlu 11/0 a 15/0.

Hotový korálek lze použít jako součást náhrdelníku (krásně ladí třeba s většími šitými korálky "Yolanda" nebo "Freyja", které jsme šili na dřívějších kurzech a nebo s drobnými  "hvězdičkami" podle našeho návodu).

Materiál: Budeme pracovat s dvoudírkovými korálky Matubo Gemduo a s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevenými výplňovými korálky. V ceně je balíček materiálu na dva korálky.

Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Zkušenosti s šitím z korálků vítány. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Cena: Kc450.00

Začátek: 17:30
Konec (orientačně): 20:30

Datum: 25.1.2019

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso