Přihlásit na kurz

Šitý korálek "Crystal"

Popis:

Šitý korálek "Crystal" s Nelou
Pá 25.1. 2019 od 17:30

Na tomto kurzu si ukážeme, jak vyrobit snadný a efektní šitý korálek z minimálního množství materiálu. Nejdříve si dvoudírkovými korálky Matubo Gemduo obšijeme plastový výplňový korálek a následně celou konstrukci dozdobíme síťkou z rokajlu 11/0 a 15/0.

Hotový korálek lze použít jako součást náhrdelníku (krásně ladí třeba s většími šitými korálky "Yolanda" nebo "Freyja", které jsme šili na dřívějších kurzech a nebo s drobnými  "hvězdičkami" podle našeho návodu).

Materiál: Budeme pracovat s dvoudírkovými korálky Matubo Gemduo a s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevenými výplňovými korálky. V ceně je balíček materiálu na dva korálky.

Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Zkušenosti s šitím z korálků vítány. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso