Přihlásit na kurz

Kurz - šitý korálek "Zircon"

Popis:

Šitý korálek "Zircon" s Nelou
So 17.11. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu si vytvoříme působivý geometrický korálkový korálek. Nejdříve si ušijeme základní konstrukci korálku z rokajlu a ohňovek a následně celý korálek dotvoříme a dozdobíme dalšími vrstvami, kde využijeme například korálky Miyuki Delica a Quarter Tila. Výsledný korálek bude mít průměr cca 2,5 centimetru.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem TOHO a Miyuki ve velikostech 11/0 a 15/0, s korálky Miyuki Delica ve velikostech 11/0 a 15/0, s korálky Miyuki Quarter Tila, 4mm ohňovkami a plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je balíček materiálu na jednu kuličku.

Kurz je určen pro středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků a dobrá prostorová představivost. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 4-5 hodin
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso