Přihlásit na kurz

Kurz - náhrdelník "Goa"

Popis:

Náhrdelník/přívěsek "Goa" s Nelou
So 8.12. 2018 od 15:00

Na tomto kurzu si vyrobíme velmi efektní a nepřehlédnutelný přívěsek z korálků Matubo Rulla. Vytvoříme si základní konstrukci přívěsku + dva menší, k přívěsku ladící komponenty, které lze použít jako součást náhrdelníku (viz foto č. 1) či jako náušnice.

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Rulla a 8/0, s českými mačkanými a broušenými korálky a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0, volitelně s bižuterními kameny či většími mačkanými kuličkami. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek a dva menší komponenty. Cena kurzu nezahrnuje případné kovodíly a doplňkové korálky ke kompletaci (budete-li si chtít šperk na kurzu rovnou zkompletovat, je nutno komponenty na místě dokoupit).

Kurz je určen pro středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků a dobrá prostorová představivost. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso