Přihlásit na kurz

Přívěsek "Galiene"

Popis:

Přívěsek "Galiene" s Kájou
So 27.10. od 10:00

Na tomto kurzu si ukážeme, že i jednoduchou technikou lze vytvořit zajímavý šperk.
S použitím různých tvarů a velikostí mačkaných korálků vyrobíme efektní kaplík na střapec. Dále si ukážeme, že poutko u střapce nemusíme vždy stříhat a jednoduchým trikem ho proměníme v součást šperku.

MATERIÁL: Budeme pracovat se dvěma velikostmi mačkaných korálků ve tvaru okvětních lístků, mačkanými kytičkami, jazýčky a dále s korálky Rizo a Pip a Matubo. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek a zapůjčení pomůcek.

Jistá korálkovací zkušenost a prostorová představivost vítána, ale není podmínkou, zvládne i šikovnější začátečník. Pokud nosíte brýle, určitě si je nezapomeňte vzít s sebou.

 

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Kurz se bude konat při minimálním počtu čtyř účastníků.
Máte-li zájem o účast na tomto kurzu a chcete mít své místo jisté, přihlaste se prosím co nejdříve (minimálně týden před termínem konání kurzu).

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc450.00

Začátek: 10:00
Konec (orientačně): 13:00

Datum: 27.10.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso