Přihlásit na kurz

Náramek - 4korálkem na 2dírku

Popis:

Náramek "4korálkem na 2dírku" s Kájou
So 27.10. od 15:00

Na tomto kurzu si ušijeme výrazný a nepřehlédnutelný náramek z novinkových perlí Preciosa Karo. Ukážeme si, jak použít techniku RAW (neboli čtyřkorálek) u dvoudírkových korálků, dozdobíme strany náramku a vše dokončíme jednoduchým, ale velmi efektním zapínáním z korálků Preciosa Bow (náramek je tedy zcela bez kovových komponentů).
Na vzorcích si ukážeme, jak se tato technika dá použít i u ostatních dvoudírkových tvarů (jako třeba Matubo Rulla či dvoudírkové kabošony - viz ukázkové foto).

MATERIÁL: Budeme pracovat s rokajlem a korálky Preciosa Karo a Bow. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden náramek a zapůjčení pomůcek.

Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Zkušenosti s šitím korálků vítány. Pokud nosíte brýle, určitě si je nezapomeňte vzít s sebou.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Kurz se bude konat při minimálním počtu čtyř účastníků.
Máte-li zájem o účast na tomto kurzu a chcete mít své místo jisté, přihlaste se prosím co nejdříve (minimálně týden před termínem konání kurzu).

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Cena: Kc500.00

Začátek: 15:00
Konec (orientačně): 18:00

Datum: 27.10.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso