Přihlásit na kurz

Kurz - náušnice oválky

Popis:

Náušnice - oválky s Nelou
St 29.8. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme, jak z různých velikostí rokajlových korálků ušít prostorové oválky - tyto komponenty můžete následně využít třeba pro vytvoření stylových náušnic a nebo je hned při šití propojovat mezi sebou - doslova jako články řetězu.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem o velikostech 15/0 - 10/0. V ceně kurzu je balíček materiálu, který vystačí na čtyři články řetězu (takže třeba na pár náušnic z titulní fotky). Na místě budou k dispozici i drobné (8mm) šatony a rivoli, takže pokud vás více oslovily náušnice se šatony, můžete si na kurzu ušít i tyto.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (znalost peyote stehu/obšívání kabošonů). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso