Přihlásit na kurz

Kurz - Spiral Rope

Popis:

Šitá spirálka - "Spiral Rope" s Nelou
Pá 17.8. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme jednu ze základních technik šití z korálků, jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů jak ušít korálkovou šňůru se spirálovým vzorem a zároveň jeden z nejvariabilnějších korálkových stehů vůbec.

Na kurzu se seznámíme se základním principem techniky známé jako Spiral Rope. Od nejjednodušší varianty postupně přejdeme k těm zdobnějším a ukážeme si, jak ve stehu kombinovat různé velikosti rokajlu a jak do spirály zapracovat drobné mačkané či broušené korálky. A samozřejmě si též ukážeme, jak spirálku profesionálně zakončit a připevnit k ní zapínání.

Z kurzu si odnesete jednoduchý náramek a nebo několik vzorků.

Materiál: Budeme pracovat s českým rokajlem (Preciosa) v různých velikostech, případně také s drobnými mačkanými či broušenými korálky na dozdobení. V ceně kurzu je všechen použitý materiál a zapůjčení pomůcek.

Kurz je vhodný pro začátečníky. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků nejsou nutné.Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso