Přihlásit na kurz

Kurz - Rulla Rivoli

Popis:

Rivolky obšívané korálky Rulla s Nelou
Út 31.7. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme překvapivě rychlý a snadný způsob obšívání bezdírkových bižuterních kamenů (rivoli, kabošony) pomocí dvoudírkových korálků Matubo Rulla a japonského rokajlu.

Tímto způsobem si vytvoříme elegantní a nepřehlédnutelné náušnice.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými korálky Matubo Rulla, různými druhy bižuterních kamenů (rivoli, kabošony) a s japonským rokajlem ve velikostech 15/0,  11/0 a 8/0. V ceně je balíček materiálu na jeden pár náušnic (bez kovodílů) + návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků vítány, ale nejsou nutné. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso