Přihlásit na kurz

Kurz - výšivka se štrasovým řetězem

Popis:

Korálková výšivka se štrasovým řetězem s Nelou
So 31.3. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu se budeme věnovat staré známé technice korálkové výšivky - s jedním drobným vylepšením - ukážeme si, jak do vyšívaných šperků zakomponovat štrasový/šatonový řetěz.

Nejprve si klasickou technikou korálkové výšivky zpracujeme/obšijeme drobný kabošon, který budeme dále zdobit - a jako jednu řadu zdobení použijeme právě výše zmíněný šatonový řetěz.

Materiál: Budeme pracovat s profesionálními podkladovými látkami na korálkovou výšivku, s japonským rokajlem ve velikostech 8/0 - 15/0, s různými druhy bižuterních kamenů a s českými štrasovými/šatonovými řetězy. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek/brož.

Pozor - vzhledem k časové náročnosti techniky je možné, že si svůj výrobek budete muset dokončit doma.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním, ideálně znalost korálkové výšivky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 3 - 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso