Přihlásit na kurz

Kurz - výšivka se štrasovým řetězem

Popis:

Korálková výšivka se štrasovým řetězem s Nelou
So 31.3. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu se budeme věnovat staré známé technice korálkové výšivky - s jedním drobným vylepšením - ukážeme si, jak do vyšívaných šperků zakomponovat štrasový/šatonový řetěz.

Nejprve si klasickou technikou korálkové výšivky zpracujeme/obšijeme drobný kabošon, který budeme dále zdobit - a jako jednu řadu zdobení použijeme právě výše zmíněný šatonový řetěz.

Materiál: Budeme pracovat s profesionálními podkladovými látkami na korálkovou výšivku, s japonským rokajlem ve velikostech 8/0 - 15/0, s různými druhy bižuterních kamenů a s českými štrasovými/šatonovými řetězy. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek/brož.

Pozor - vzhledem k časové náročnosti techniky je možné, že si svůj výrobek budete muset dokončit doma.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním, ideálně znalost korálkové výšivky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-
Trvání: cca 3 - 4 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Cena: Kc550.00

Začátek: 10:00
Konec (orientačně): 14:00

Datum: 23.6.2018

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso