Přihlásit na kurz

Kurz - náušnice/přívěsek Nomad

Popis:

Kurz šitého šperku - náušnice/přívěsek "Nomad" s Nelou
Po 11.6. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu si vyrobíme velice efektní šitý přívěsek a nebo náušnice. Základem šperku je klasicky obšitý kabošon (nebo rivolka), která je následně dozdobena a dotvarována našíváním dalších vrstev rokajlu a mačkaných a broušených korálků. Výsledkem je netradiční komponent čtvercového tvaru, který lze následně využít jako jednoduchý a drobný přívěsek a nebo nepřehlédnutelné a výrazné náušnice (přímo na kurzu si budete moci vybrat, zda si budete chtít vytvořit přívěsek a nebo náušnice)

Materiál: V ceně kurzu je sada materiálu na jeden přívěsek či na jeden pár náušnic (bez kovodílů). Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0, s českými mačkanými a broušenými korálky (Matubo Miniduo, Gemduo) a s různými druhy bižuterních kamenů. Budete-li chtít, můžete si šperk přímo na kurzu zkompletovat (kovodíly nutno dokoupit).

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé - předpokládá se znalost peyote stehu (obšívání kabošonů). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: Se sadou na přívěsek: 450,-  Se sadou na náušnice: 550,-
Trvání: cca 3 hodiny
Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Pekařská 84, Brno
Platební podmínky: Kurzovné se platí na místě přímo lektorovi. Platba je možná pouze v hotovosti. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše pokyny pro účastníky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob, vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso